Jest dziecko!!!

Pojawiło się dziecko u małżeństwa uczącego się metody CrMS we Wrocławiu.

Rodzicom gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwiązania.

Nie jest to pierwsze dziecko, które poczęło się we Wrocławiu dzięki zdiagnozowaniu problemu niepłodności i wyleczeniu przez Naprotechnologię. Jednak te małżeństwa korzystały z nauki metody CrMS poza Wrocławiem. Przypominamy, że pierwsza instruktorka pojawiła się na Dolnym Śląsku w październiku 2011 r. a wcześniej pary chcące skorzystać z Napro musiały jeździć do instruktorów z Poznania, Bielska-Białej, czy na Górny Śląsk.

Jest to zatem pierwsze dziecko, które poczęło się w małżeństwie, prowadzącym naukę obserwacji we Wrocławiu. Małżeństwo to zaczęło się obserwować w kwietniu 2012 r. Dziecko poczęło się w listopadzie 2012 r. Leczenie było prowadzone przez lekarza-naprotechnologa z Rydułtów (Górny Śląsk). Małżeństwo na stałe mieszka w małym miasteczku pod Wrocławiem.

Przypominamy jednocześnie, że od września we Wrocławiu jest już ośmiu instruktorów nauki metody CrMS oraz pięciu lekarzy-naprotechnologów, tak że można się nie tylko obserwować ale i leczyć w stolicy Dolnego Śląska. Lekarze-naprotechnolodzy pojawili się również w: Ostrzeszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Strzegomiu i Opolu.

Korzystamy z plików cookies. Aby wyłączyć to powiadomienie wystarczy kliknąć na napis.